Casa Completa, Piscina E Churrasqueira
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Located a 10-minute drive from the Parish of Saint Apolonia, Casa Completa, Piscina E Churrasqueira Sao Jose do Rio Preto has a private swimming pool and is ideal for up to 6 guests.
Paroquia Divino Espirito Santo is 3.1 km away. Situated 15 minutes by car from Capela Sao Jorge, the 2-bedroom villa is popular destination for both worshippers and tourists.
Prof. Eribelto Manoel Reino State airport is 5 km away from this holiday home.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Completa, Piscina E Churrasqueira έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Completa, Piscina E Churrasqueira μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Κρατικό Prof. Eribelto Manoel Reino από η Casa Completa, Piscina E Churrasqueira;
Η Casa Completa, Piscina E Churrasqueira απέχει 5 χλμ. από το Κρατικό Prof. Eribelto Manoel Reino. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Casa Completa, Piscina E Churrasqueira;
Η Casa Completa, Piscina E Churrasqueira δέχεται μόνο MasterCard, American Express και Visa. - ❓
Αυτή η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της αυτή η βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;
Μπορείτε να μένετε σε παραθεριστική κατοικία με το κατοικίδιο ζώο σας.